DNAFect Çocuk Gelişim Testi

Çocuğunuzun Potansiyelini Keşfedin!

Çocuğunuzun kişilik ve zeka türü, beyin gelişimi ve meslek eğilimini  DNA’sından öğrenebilir, DNA’sına en uygun çalışma sistemiyle ona destek olabilirsiniz!

Efe'nin Dünyası

50’den fazla başlıkta çocuğunuzun genetik yatkınlıklarını yüzdesel olarak öğrenebilirsiniz. Çocuğunuzu bir de DNA’sından dinleyelim.

HAFIZA 73%
MATEMATİK 45%
DİL ÖĞRENME 38%
UZAYSAL ZEKA 87%
MÜZİK 26%
ÖĞLE UYKUSU 53%
SABAH ÇALIŞMA VERİMİ 86%
LİDERLİK 28%

Bütün başlıklar için yapmış olduğumuz analizleri örnek raporumuzdan inceleyebilirsiniz.

Size özel paket içerikleri oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Test İçeriği

Çocuğunuzun kişilik ve zeka türü eğilimini öğrenerek, özelliklerine uygun bir çevre yaratabilir, onun kendini en iyi şekilde ifade etmesini sağlayabilirsiniz. Öğrenme şeklinin, güçlü ve geliştirmesi gereken yanlarının farkında olarak hayata bir adım önde başlamasını için ona yardımcı olabilirsiniz. Kişilik ve Zeka türünü belirlerken DNA eğilim analizleri sonucu öğrenebileceğiniz özelliklerin listesi ise şu şekilde: Dışa Dönüklük, Mutluluk, Sosyallık, Uyumluluk, Empati, İyimserlik, Açık fikirlilik, Risk alma, Yenilik arayışı, Kararlı, Planlı, Duygusal Geçişkenlik, Sınırlılık, Liderlik, Yanlışlardan öğrenme, Endişeli ve Yaratıcılık.

A, B6, B9, B12, D, Omega-3, Omega-6, Kalsiyum, Demir, Koenzim Q

Beynin farklı bölgelerinin farklı görevleri bulunmaktadır. Görme, dokunma, işitme, hareket, refleks, hafıza gibi farklı görevleri üstlenen bu bölümlerin, gelişim potansiyelleri de farklılık gösterebilir. Gelişim potansiyellerin önceden bilinmesi, doğru bir eğitim planlamasını ve çocuğunuzun özelliklerini en iyi şekilde kullanmasını sağlayacaktır. DNA eğilim analizlerimiz sonucu öğrenebileceğiniz beyin bölgesi potansiyel bilgileri şu şekilde: Occipital korteks, Parietal korteks, Frontal lob, Hippocampüs, Basal ganglia, Cerebellum, Corpus callosum.

Kişilik, Zeka türü ve Yetenek analizlerimiz sonucu elde ettiğimiz verilere dayanarak, çocuğunuzun DNA`sina en uygun mesleklerini öğrenebilirsiniz. 100`den fazla meslek için yaptığımız analizler sonucunda, çocuğunuzun DNA`sina en uygun 5 mesleği raporunuzdan öğrenebilirsiniz.

Doğru bir çalışma sistemi, çocuğunuzun hedeflerine ulaşması için üzerinde oldukça durulması gereken bir konudur. Analizlerimiz sayesinde, çocuğunuzun DNA`sina uygun bir çalışma sistemi oluşturabilirsiniz. Raporunuzda, çocuğunuz için günün hangi saatinin daha verimli olduğunu öğrenebilirsiniz. Hangi mevsimlerde beyninin öğrenmeye daha açık olduğunu öğrenerek, özellikle yaz tatillerini daha doğru geçirmesi için çocuğunuza yardımcı olabilirsiniz. Bunların yanı sıra, tek başına mı yoksa grup çalışmalarından mı daha fazla yararlanabileceğini ve motivasyonunu sağlamak için neler yapmanız gerektiği konusunda bilgileri raporunuzda bulacaksınız.