DNAFect Fitness Testi

Vücudunuzu Tanıyarak Spor Yapın

Kasların gelişim hızı, dayanıklılık, oksijenin taşınma hızı gibi bir çok faktör insanlarda farklılık gösterdiği için her spor programı herkes için uygun olmayabiliyor. Sizin kendi doğanıza en uygun spor programını belirleyerek daha hızlı ve etkili gelişmek ve sakatlık risklerini en aza indirmek için öncelikle vücudunuzu ve genetik yatkınlıklarınızı bilmeniz gerekir. DNAFect Fitness Testi daha sağlıklı bir şekilde spor yapmanız için size yardımcı olmaktadır. 

Kas Özelliklerinizi Öğrenin!

Bu kısımda baktığımız özellikler sizin kas yapınızın genetik yatkınlık profilini açığa çıkarmaktadır. Testimiz bu sayede kas sakatlık riskini azaltarak kaslarınızı daha etkili bir şekilde geliştirmenizde yardımcı olmaktadır.

İskelet Sisteminizin Potansiyelini Keşfedin

Testimiz ağırlaşan çalışmalarınızda iskelet sistemi sakatlıklarınızı en aza indirmek için size yol gösterici olmaktadır.

Dolaşım Sisteminizi Bilerek Spor Yapın

Testimiz vücudunuzun enerji üretimi için gerekli olan oksijeni hücrelere iletme hızı, kalbinizin kan pompalama gücü ve kolesterol azalatma yatkınlıklarınızı bilmenizi sağlayarak daha etkili programlar hazırlamanıza yardımcı olmaktadır.