DNAFect Özbakım Yatkınlık Testi

Hastalıklara Karşı Eğilimleriniz

DNA’nızda bulunan bazı değişiklikler parkinson, alzaymır, kanser türleri ve kalp rahatsızlıkları gibi hastalıklara olan eğiliminize belirler. Bu paketimizle hastalıklara karşı eğiliminizi öğrenebilir, erken önlem alarak hastalık riskinizi azaltabilirsiniz. 

Kanser yatkınlığı

Yatkınlıklarınızı hastalık öncesinde öğrenerek önlemlerinizi erkenden alabilirsiniz. Özellikle kanser vakalarında en doğru tedavi yöntemi hastalığın meydana gelmesini beklemeden alınacak önlemler olması sebebiyle yatkınlığınızı bilmek büyük bir avantaj olacaktır.

Kompleks Hastalıklar

Genetik analizleriniz sonucunda obezite, kalp rahatsızlıkları, alzaymır gibi birçok farklı faktörün birleşmesiyle meydana gelen hastalıklara karşı eğilimlerinizi öğrenebilirsiniz. Eğilimlerinize göre hayatınızda yapacağınız değişiklikler daha sağlıklı bir hayat yaşamanızı sağlayacaktır.

Alerji Yatkınlığı

DNA’nızın sağlığınız ile ilgili yatkınlıklarınız hakkında güncel bilimsel literatüre göre söylediği şeyler bir çok alerjinin erkenden alacağınız önlemler ile önüne geçmenizi sağlayabilir. Alerjilere karşı bir adım önde olmak için DNAFect Hastalık ve Alerji Yatkınlık Testi hizmetinizdedir.